Skip to content

Uue aja raamatupidamine, uue aja ettevõtetele.

Meie — Parvin Grupp  OÜ — oleme võtnud oma südameasjaks pakkuda oma klientidele tipptasemel ja ülimugavat raamatupidamisteenust, mis hoiab kokku sinu aega, närve ja raha. 

Me teame, et raamatupidamise korrashoidmine põhitöö kõrvalt on paras peavalu ja ettevõtmine. Seetõttu anname endast kõik, et sina ise peaksid tegema võimalikult vähe, kuid samas veendume, et sa ei oleks kunagi pimeduses ja saaksid alati aru, millest mingid nõuded või dokumentide esitamise kohustused tulevad. 

Töötame selle nimel, et meie lahendused oleksid loovad ja kõikide kulu- ja tuludokumentide esitamine käiks võimalikult lihtsalt ja automatiseeritult. 

Me oleme butiik. See tähendab, et me ei aja taga meeletut kliendimahtu vaid pühendume oma erilist ja uut asja ajavatele klientidele, ning tagame neile  personaalse ja jätkusuutliku raamatupidamise teenuse. 

 

Liisi Vint

Tegevjuht / Raamatupidaja

“Minu kliendibaasis on väga toredad ja hakkajad ettevõtjad, kellega on meeldiv koostööd teha. Tänu nendele kasvan ja arenen nii mina kui minu ettevõtmine. Mida kirevam ja värvikam on klientuur, seda vaheldusrikkam on minu töö.”

Kas sa soovid raamatupidamisteenust, mis muudab elu lihtsamaks ja säästab sinu aega ja närve?