Skip to content

Raamatupidamisteenus dropshipperitele.

E-kaubanduse ja dropshippingu maailmas on raamatupidamine eriti keeruline. Meiega koos majandades võid olla kindel, et sinu ettevõtte raamatupidamine on korras ja kõik seadusest tulenevad maksud on makstud.

RAAMATUPIDAMINE DROPSHIPPERITELE

Tänapäevased lahendused vajavad tänapäevaseid lähenemisi!

E-kaubanduse raamatupidamine on väga keeruline maailm. Siin on palju tinigimusi ja nüansse, mis kõik mõjutavad nõutavaid makse ja aruandeid. Kuid samamoodi teatud tingimused võivad nendest vabastada. 

Seega on ülimalt oluline, et raamatupidaja oleks valdkonnaga kursis ja omaks selles varasemat kogemust. 

Lisaks on e-kaubanduses juba enamus süsteemides kulu- ja tuludokumentide saatmine automatiseeritud ja klassikaliste PDF-vormingus arvete kättesaamiseks tuleb kulutada aega ja energiat, mille aga saaks pühendada hoopis põhitööle. 

E-kaubandust tundev raamatupidaja hoiab kokku sinu aega, energiat ja ka raha, sest tal kulub lõpptulemuse saavutamiseks oluliselt vähem töötunde. 

Me teame, kuidas selgitada välja kõik tingimused ja maksud, mida sinu ettevõte peab, või vastupidi, ei pea täitma ning garanteerime selle, et sinu raamatupidamine oleks laitmatult korras. 

Võta meiega ühendust, räägi meile oma ärimudelist ja riikidest, kust sa kaupa impordid ja kuhu seda edasi müüd ning leiame just sinu jaoks parima lahenduse!

Kas sa soovid raamatupidamisteenust, mis muudab elu lihtsamaks ja säästab sinu aega ja närve?