Skip to content

Raamatupidamisteenus tänapäeva ettevõtetele.

Uue aja — tänapäeva ettevõtted — kus rahavoogude liikumine erineb sootuks varasemast, võivad traditsioonilise raamatupidaja jaoks täiesti mõistusevastased olla. Samas ei ole siin midagi imelikku — igas valdkonnas toimub spetsialiseerumine, sest kõike 100%liselt hõlmata on pea võimatu ja ebapraktiline. 

Meil on väga korralik kogemus tänapäeva, eriliste ettevõtete raamatupidamise korrashoidmisel. 

RAAMATUPIDAMINE TÄNAPÄEVA ETTEVÕTETELE

Tänapäevased lahendused vajavad tänapäevaseid lähenemisi!

Tänapäeva ettevõtlus, idufirmad ja kõik muu huvitav kolib järjest rohkem virtuaalmaailma ja seetõttu vajuvad unustusehõlma ka tavapärased kulu- ja tuludokumendid ja nende kättesaamise viisid. 

Väga paljudes erinevates süsteemides peab ettevõtte rekvisiitidega PDF-vormingus arve saamiseks eraldi kasutajatoega ühendust võtma ja kulutama selle tarvis väärtuslikku aega ja energiat. 

Olukorda ei muuda paremaks ka see, et klassikaliste ärimudelitega harjunud raamatupidajad ei tunne ennast uuema aja ettevõtetega koduselt, mille tulemusena kulub raamatupidamise korrashoidmiseks oluliselt rohkem töötunde, mille sina pead kinni maksma. 

Õnneks on lahendus aga lihtsamast lihtsam – oma tegemistesse tuleb kaasata raamatupidaja, kes on  spetsialiseerunud tänapäevastele ettevõtetele ja uutele lahendustele. 

Me oleme meistrid uute ärimudelite dokumendihalduses ning tunneme ennast erinevates online-süsteemides vägagi koduselt. Osalt toetab seda aastatepikkune kogemus, teisalt meie endi huvi valdkonna vastu.

Veendume, et sinu raamatupidamine oleks korras, kõik vajalikud aruanded õigeaegselt esitatud ja kõik ‘maksud tasutud. Nii saad sina täielikult keskenduda sellele, mida sa teed hästi — oma äri juhtimisele! 

Kas sa soovid raamatupidamisteenust, mis muudab elu lihtsamaks ja säästab sinu aega ja närve?