Skip to content

Raamatupidamisteenus investoritele.

Selleks, et investeeritud raha ja sellest saadud tulu oleks raamatupidamises korrektselt märgitud, on ülioluline, et lisaks raamatupidamisseaduse teadmisele peab raamatupidaja tundma ka investeerimismaailma. 

Meil on olemas arvestatav kogemus nii eraisikute kui ka äriühingute investeeringute kajastamisel. 

RAAMATUPIDAMINE INVESTORILE

Tänapäevased lahendused vajavad tänapäevaseid lähenemisi!

Investeerimine kolib järjest rohkem virtuaalmaailma ja seetõttu vajuvad unustusehõlma ka tavapärased kulu- ja tuludokumendid ning nende kättesaamise viisid. 

Väga paljudes erinevates süsteemides peab ettevõtte rekvisiitidega PDF-vormingus arve saamiseks eraldi kasutajatoega ühendust võtma ja kulutama selle tarvis väärtuslikku aega ja energiat.  

Olukorda ei muuda paremaks ka see, et klassikaliste ärimudelitega harjunud raamatupidajad ei tunne ennast nendes keskkondades koduselt, mistõttu kulub vajalike dokumentide sissekandmiseks oluliselt rohkem töötunde, mille aga paraku pead sina kinni maksma. 

Õnneks on lahendus aga lihtsamast lihtsam – oma tegemistesse tuleb kaasata raamatupidaja, kes on investeerimisvaldkonnale spetsialiseerunud. 

Me oleme meistrid investeerimismaailma dokumentihalduses ning tunneme ennast erinevates online-süsteemides vägagi koduselt. Osalt toetab seda aastatepikkune kogemus, teisalt meie endi huvi investeerimise vastu.

Veendume, et sinu raamatupidamine oleks korras, kõik vajalikud aruanded õigeaegselt esitatud ja kõik maksud tasutud. Nii saad sina täielikult keskenduda sellele, mida sa teed hästi – investeerimisele!  

Kas sa soovid raamatupidamisteenust, mis muudab sinu elu lihtsamaks ja säästab sinu aega ja närve?